Ambergroup.lt

Adresas

Minsko plentas 3, Vilnius

Darbo laikas

I-V: 8:00 – 18:00 VI: 9:00 – 15:00

Visa naudinga informacija telefonu:

+370 650 24681

Autonominiai kondicionieriai

Užtikrinkite ekonomiškumą savo transporto priemonėms ir komfortabilumą vairuotojams bei keleiviams.

VIESA i11
VIESA e11
VIESA Kompressor
VIESA Holiday III
VIESA X-treme

UAB Amber Cargo yra oficialus kompanijos Col – Ven S.A., gaminančios VIESA autonomines oro vėsinimo sistemas visų tipų sunkvežimiams, vilkikams, autobusams, kemperiams bei statybinėms ir žemės ūkio paskirties mašinoms, atstovas Baltijos šalyse ir Rusijoje.

 

Mes siūlome naujos kartos autonominę oro vėsinimo sistemą VIESA, kuri veikia be automobilio variklio pagalbos. Taigi Jums nereikės naudoti kuro, tepalų ir kitų papildomų resursų, Jūsų automobilio variklio tarnavimo laikas pailgės.

 

VIESA oro vėsinimo sistema veikia ne nuo automobilio variklio kaip įprastiniai kondicionieriai integruoti gamyklose, o nuo 12 arba 24 V akumuliatoriaus. Oro vėsinimo sistemos baterijos yra ypač taupios, gali veikti ilgą laiką nesibaiminant, kad akumuliatorius išsikraus, nes turi apsaugos sistemą nuo baterijų išsikrovimo (pasiekus kritinę ribą, automatiškai išsijungia). Sistema naudoja ne daugiau kaip 4-8 amps per valandą ir veikia prie išjungto variklio iki 10 valandų su vienu 12 ar 24 V akumuliatoriumi.

 

Oro vėsinimo sistema pildoma ne freonu, o tiesiog vandeniu. VIESA susideda iš kelių pagrindinių dalių: vandens siurblio, pagrindinio garintuvo ir vandens talpos. Šios sistemos veikimo principas – tai šiluminės energijos mažėjimas garinant vandenį. Intensyviai garinamas garintuve vanduo, atvėsina jį. Per garintuvą iš išorės patekęs karštas ir sausas oras, jame atvėsta, o jo drėgmė padidėja. Atvėsintas, išvalytas ir sudrėkintas oras tiekiamas į transporto priemonės vidų, dėl to užtikrinamos komfortabilios vairavimo ir poilsio sąlygos. Netgi esant aukštai lauko oro temperatūrai, VIESA palaiko optimalią temperatūrą darbui ir poilsiui. Esminiai oro vėsinimo sistemos skirtumai išskiria VIESA kaip rinkos lyderį Europoje.